PV32P204A01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV32P204A01B00
JLCPCB Part #
C7328613
Package
Plugin
Description
1 200kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS