PV32P101A02B00
MFR.Part #
PV32P101A02B00
JLCPCB Part #
C7328608
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS