PV32N502A01B00
MFR.Part #
PV32N502A01B00
JLCPCB Part #
C6256644
Package
Plugin
Description
1 500mW 5kΩ ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS