PV32H205A01B00
MFR.Part #
PV32H205A01B00
JLCPCB Part #
C7030010
Package
Plugin
Description
1 2MΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS