PV32H105A01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV32H105A01B00
JLCPCB Part #
C6149822
Package
Plugin
Description
1 1MΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS