PV12T503A01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV12T503A01B00
JLCPCB Part #
C6149749
Package
Plugin
Description
4 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS