PV12P201A01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV12P201A01B00
JLCPCB Part #
C6953474
Package
Plugin
Description
200Ω 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS