PTVS15-076C-TH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTVS15-076C-TH
JLCPCB Part #
C1668123
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 150V 15kA@8/20us 76V 92V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS