PTVS10-430C-TH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTVS10-430C-TH
JLCPCB Part #
C1668101
Package
Plugin
Description
10kA@8/20us 10uA 430V 465V 580V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS