PTV111-4220A-B104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTV111-4220A-B104
JLCPCB Part #
C7029946
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 20V 50mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS