PTV09A-4025U-B103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTV09A-4025U-B103
JLCPCB Part #
C5830007
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 20V 50mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS