PQ2614BLA-4R7K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PQ2614BLA-4R7K
JLCPCB Part #
C1329759
Package
SMD,19.8x27.9mm
Description
1.29mΩ 30A 36.9A 4.7uH AEC-Q200 ±10% SMD,19.8x27.9mm Power Inductors ROHS