PQ2614BLA-100K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PQ2614BLA-100K
JLCPCB Part #
C3222031
Package
SMD,27.9x19.8mm
Description
1.6mΩ 10uH 16.2A 30A AEC-Q200 ±10% SMD,27.9x19.8mm Power Inductors ROHS