PQ2614BHA-3R3K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PQ2614BHA-3R3K
Description
1.9mΩ 3.3uH 30A 66.9A AEC-Q200 ±10% - Power Inductors ROHS