PQ2614BHA-100K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PQ2614BHA-100K
JLCPCB Part #
C1330029
Package
SMD,27.9x19.8mm
Description
1.62mΩ 10uH 21.5A 30A AEC-Q200 ±10% SMD,27.9x19.8mm Power Inductors ROHS