PM75-560K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM75-560K-RC
JLCPCB Part #
C2051200
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.5A 240mΩ 56uH 940mA ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS