PM74SH-180M-RC
MFR.Part #
PM74SH-180M-RC
JLCPCB Part #
C2050702
Package
SMD,7x7mm
Description
1.4A 1.4A 18uH 70mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS