PM7032S-101M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM7032S-101M-RC
JLCPCB Part #
C2051634
Package
SMD,7x7mm
Description
100uH 450mA 500mA 540mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS