PM54-390L-RC
MFR.Part #
PM54-390L-RC
JLCPCB Part #
C1330475
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1A 320mΩ 39uH 800mA ±15% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS