PM54-270M-RC
MFR.Part #
PM54-270M-RC
JLCPCB Part #
C6358018
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.3A 1A 220mΩ 27uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS