PM528S-560-RC
MFR.Part #
PM528S-560-RC
JLCPCB Part #
C2051050
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
300mΩ 56uH 600mA ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS