PM518S-820-RC
MFR.Part #
PM518S-820-RC
JLCPCB Part #
C1334655
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
380mA 450mA 82uH 950mΩ ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS