PM5022-681K-RC
MFR.Part #
PM5022-681K-RC
JLCPCB Part #
C2050774
Package
SMD,14x18.3mm
Description
1.2A 1.2Ω 680uH 700mA ±10% SMD,14x18.3mm Power Inductors ROHS