PM5022-471K-RC
MFR.Part #
PM5022-471K-RC
JLCPCB Part #
C2050777
Package
SMD,14x18.3mm
Description
1.5A 470uH 800mA 820mΩ ±10% SMD,14x18.3mm Power Inductors ROHS