PM5022-2R2M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM5022-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C1334103
Package
SMD,14x18.3mm
Description
2.2uH 22A 6.8mΩ 9A ±20% SMD,14x18.3mm Power Inductors ROHS