PM5022-101K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM5022-101K-RC
JLCPCB Part #
C7261516
Package
SMD,18.3x14mm
Description
1.7A 100uH 190mΩ 3.2A ±10% SMD,18.3x14mm Power Inductors ROHS