PM43-680K-RC
MFR.Part #
PM43-680K-RC
JLCPCB Part #
C2042348
Package
SMD,4x4.5mm
Description
1.12Ω 460mA 680mA 68uH ±10% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS