PM43-5R6M-RC
MFR.Part #
PM43-5R6M-RC
JLCPCB Part #
C5845853
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.6A 100mΩ 2.4A 5.6uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS