PM43-560K-RC
MFR.Part #
PM43-560K-RC
JLCPCB Part #
C6358013
Package
SMD,4.5x4mm
Description
500mA 56uH 740mA 940mΩ ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS