PM43-4R7M-RC
MFR.Part #
PM43-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C2045774
Package
SMD,4x4.5mm
Description
1.7A 2.6A 4.7uH 94mΩ ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS