PM43-270M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM43-270M-RC
JLCPCB Part #
C7029767
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1A 27uH 520mΩ 710mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS