PM43-1R4M-RC
MFR.Part #
PM43-1R4M-RC
JLCPCB Part #
C5845849
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.4uH 3.3A 38mΩ 5.1A ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS