PM428S-560-RC
MFR.Part #
PM428S-560-RC
JLCPCB Part #
C2051580
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
320mΩ 410mA 56uH 700mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS