PM3602-250-B
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM3602-250-B
JLCPCB Part #
C19521209
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
1.19Ω 250uH 330mA ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors