PM3602-20-B
MFR.Part #
PM3602-20-B
JLCPCB Part #
C19508874
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
1.25A 20uH 86mΩ ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors