PM3316-101M-RC
MFR.Part #
PM3316-101M-RC
JLCPCB Part #
C2041829
Package
SMD,10x12.7mm
Description
1.2A 100uH 1A 330mΩ ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS