PM1812-1R2J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM1812-1R2J-RC
JLCPCB Part #
C2049432
Package
1812
Description
1.2uH 430mA 550mΩ ±5% 1812 Power Inductors ROHS