PM127SH-330M-RC
MFR.Part #
PM127SH-330M-RC
JLCPCB Part #
C2042157
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.3A 3.5A 33uH 57mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS