PM127SH-150M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM127SH-150M-RC
JLCPCB Part #
C1335036
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 28.5mΩ 5A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS