PM125SH-330M-RC
MFR.Part #
PM125SH-330M-RC
JLCPCB Part #
C2051470
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.8A 33uH 60mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS