PM124SH-680M-RC
MFR.Part #
PM124SH-680M-RC
JLCPCB Part #
C2050909
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5A 1.5A 200mΩ 68uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS