PM124SH-121M-RC
MFR.Part #
PM124SH-121M-RC
JLCPCB Part #
C5828779
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.15A 120uH 370mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS