PM0603-82NJ-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM0603-82NJ-RC
JLCPCB Part #
C6357975
Package
0603
Description
400mA 540mΩ 82nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS