PM0603-10NJ-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM0603-10NJ-RC
JLCPCB Part #
C3222697
Package
0603
Description
10nH 130mΩ 700mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS