PCW1J-B28-KAB502L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PCW1J-B28-KAB502L
Description
1 5kΩ 750mW ±1000ppm/℃ ±20% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS