MU3261-102Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MU3261-102Y
JLCPCB Part #
C5685840
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 100mA 1kΩ@100MHz 600mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS