MU1005-102Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MU1005-102Y
JLCPCB Part #
C2661890
Package
0402
Description
1 1.2Ω 1kΩ@100MHz 80mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS