MOV-20D781KTR
MFR.Part #
MOV-20D781KTR
JLCPCB Part #
C2657288
Package
Plugin
Description
1.29kV 1W 255J 485V 6.5kA 612pF@1kHz 640V 780V 插件 Varistors ROHS