MOV-20D561KTR
MFR.Part #
MOV-20D561KTR
JLCPCB Part #
C2655556
Package
Plugin
Description
1W 220J 350V 460V 560V 6.5kA 852pF@1kHz 925V 插件 Varistors ROHS