MOV-20D561K
MFR.Part #
MOV-20D561K
JLCPCB Part #
C1529211
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 1W 220J 350V 460V 560V 6.5kA 852pF@1kHz 925V 插件,P=10mm Varistors ROHS